Ez egy közös szelfi lett volna. 😀

Egyébként meg deszép a kislányom haja! (Igazan nem menősködésből (de!), de én mostam, kondícionáltam és göndőrítőkencéztem neki! 8-))

Ez egy közös szelfi lett volna. 😀

Egyébként meg deszép a kislányom haja! (Igazan nem menősködésből (de!), de én mostam, kondícionáltam és göndőrítőkencéztem neki! 8-))
Vélemény, hozzászólás?