Nem vagyok ma délélőtt erős az elkapott fotókkal

Ez egy közös szelfi lett volna. 😀

Egyébként meg deszép a kislányom haja! (Igazan nem menősködésből (de!), de én mostam, kondícionáltam és göndőrítőkencéztem neki! 8-))

Kommentek

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük