Harry Potteres árkádok a vasútállomason, ahol a vonat végállomása volt.

Itt aztán vettünk két metrókártyát a lányoknak amit feltöltöttünk 35-35 fonttal, így kártyástól 94-et fizettem és ez valószínűleg nem lesz elég 8 napra. Ehhez jön még az én utazási költségem, amit bankkártyával fizetek minden egyes úton, plusz a retur vonatjegy, ami a reptérről hozott és majd visz. Simán 100 ezer forint felett leszünk. Szóval így érdemes számolni az – egyébként valóban – olcsó fapados repjeggyel a világ egyik legdrágább városában.


Underground, nem metro!

Vélemény, hozzászólás?