Fapadozunk!

Én készültem! Sajnos Tescos nem volt, de szerintem egy Aldis szattyoral is totál felvettem a STILÓT:

És itt nincsen nyálas mosolygás jófejkedés, öcsém! Nem, hogy végig ilyen fejez vágott az börtönőr utaskísérő hölgy, hanem konkrétan nem köszön senkinek. 😀 eskü!  Üdvözlöm a fedélzeten helyett, én előreköszöntem és nulla reakció. 😀

Kommentek

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük