Én készültem! Sajnos Tescos nem volt, de szerintem egy Aldis szattyoral is totál felvettem a STILÓT:

És itt nincsen nyálas mosolygás jófejkedés, öcsém! Nem, hogy végig ilyen fejez vágott az börtönőr utaskísérő hölgy, hanem konkrétan nem köszön senkinek. 😀 eskü! Üdvözlöm a fedélzeten helyett, én előreköszöntem és nulla reakció. 😀


Vélemény, hozzászólás?