Megérkeztünk a repitérre

Eszter észrevette az orvfotó-szándékot és BEharagudott viccességileg 🙂

(Háttérben háttérhatalmi farokjelzés!)

Kommentek

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük