Megérkeztünk

Hammersmith Nyugat-London egy vegyes, üzleti és lakónegyede. Ennek megfelelően nagy átlagban inkább középosztálybeliek lakják és az „őslakosok” aránya is magasabb az egyéb rasszokénál. Bizonyos részei, mint a Temze part, ahol mi is megszálltunk, már kizárólag felső-középosztály. (De azért még nem egy Kensington).

Szállásunk 8 napra egy 4, kétemeletes épületből álló, lakóparkban. A portás szuperkedves volt. Az elkéső tulajt keresztnév alapján azonosította így kiderült melyik lakást keressük és bejuttatott minket.

Mint kiderült, légkondi nincs, iszonyat hőhullám viszont lesz! 🙂 A nemlétezö globális felmelegedés miatt London sem a régi esős, borús hely már (#régenmindenjobbvolt). Szerencse, hogy így, szinte tényleg a Temze mederben, folyamatos a légáramlás, szelekcske. (Meg az egyetmi kajak csapatok edzőinek hangosbeszélőbe nyomott pattogós vezényszavai. :))

Kommentek

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük