Kategória: Uncategorized

  • Máris egvolt az első börleszk jelenetem! (A mutogatós bácsi)

    Máris egvolt az első börleszk jelenetem! (A mutogatós bácsi)

    Bementem pisilni, beCSUKTAM a gombbal az szuper automata tolóajtót.

    Kényelmesen ügyintézek, majd 1 perc lassan nyílik az ajtót, ami előtt valami isteni kegyelemből üresen álltak az esemény kapcsán VIP nézőtéri helyekké avanzsált ülések:

    Konkrétan állva, egyik kezemben magammal, folyamatban lévő sugár közben, balra 45 fokban döntött törzzsel, hogy kinyújtott karral elérjem a másik falon, 3 másodperc alatt 10-szer megnyomott bezár gombot. Mindeközben a pár másodpercre megnémúlt és kövé merevedett szerencsétlen (szerencsére) férfi végül hátrálva, kinyögött egy sorryt.

    Szóval a beCSUK után kellett volna még egy beZÁR gomb is:

    A lányok már vihogva vártak. Imádták. 🙂

  • Én meg azt hittem jó vagyok angol értésből

    Én meg azt hittem jó vagyok angol értésből

    ÉRZEM, hogy a továbbképzés előnyeiről szól, de fresh BATCH of BUDDING CHIPPIES?! Mi bajuk van ezeknek?!

  • Stansted express

    Stansted express

    45 perc vonat a fapados reptérről Londonba.

    Ez egy ANGOL bokor!

  • Fapadozunk!

    Fapadozunk!

    Én készültem! Sajnos Tescos nem volt, de szerintem egy Aldis szattyoral is totál felvettem a STILÓT:

    És itt nincsen nyálas mosolygás jófejkedés, öcsém! Nem, hogy végig ilyen fejez vágott az börtönőr utaskísérő hölgy, hanem konkrétan nem köszön senkinek. 😀 eskü!  Üdvözlöm a fedélzeten helyett, én előreköszöntem és nulla reakció. 😀

  • Eszter rákényszerítette, de „szakadtunk” – ahogy Vanda mondaná :D

    Eszter rákényszerítette, de „szakadtunk” – ahogy Vanda mondaná 😀

    Szegény nő mögöttem, meg rémülten MEGMEREDVE figyelte a megbolondult jóembert:

  • Nem vagyok ma délélőtt erős az elkapott fotókkal

    Nem vagyok ma délélőtt erős az elkapott fotókkal

    Ez egy közös szelfi lett volna. 😀

    Egyébként meg deszép a kislányom haja! (Igazan nem menősködésből (de!), de én mostam, kondícionáltam és göndőrítőkencéztem neki! 8-))

  • Hát ez nem jött be

    Hát ez nem jött be

    Pontosabban nem volt elég. A mindig bevált utolsóként becsekkolás is kevés, ha a fapadosoknál előbb egy ilyen tömörítő táborba terelnek még negyedórára:

    Innen, ahonnan a nálam fapadosban tapasztaltabbak megvárták a final call utáni finalABB callt is:

    De ezt az álló(!) sort már ügyesen kibekkeltük:

    Szépen megvártuk, amíg elfogyott.

  • Én szóltam!

    Én szóltam!

    Már itt is vannak. A haszid batman aus TelAviv.